Specjalista ds. Ekomarketingu – ostatnie wolne miejsca

UWAGA WROCŁAW! Specjalista ds. Ekomarketingu-ostatnie wolne miejsca dla osób marzących o pracy w zawodzie

Grupa na szkolenie z zakresu specjalista ds. ekomarketingu prawie w komplecie! Mamy ostatnie 2 wolne miejsca na edycję szkolenia, która rozpocznie się w maju we Wrocławiu. Po szkoleniu gwarantujemy staż zawodowy z możliwością zatrudnienia.

Szkolenie z zakresu Specjalista ds. ekomarketingu obejmuje wiedzę z zakresu marketingu, sprzedaży, negocjacji, obsługi klienta. 30% zajęć jest realizowanych w formie praktycznej – przygotowanie ofert, symulacja rozmów bezpośrednich i telefonicznych z klientami, tworzenie i prowadzenie bazy danych kontaktów i klientów.

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, masz dar przekonywania i chęć podjęcia nowej pracy – ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!

Program realizacji wsparcia:

  1. Doradztwo zawodowe indywidualne – Indywidualne Plany Działania spotkania z doradcą zawodowym (2 x po 2 godz.)
  2. Szkolenie 120 godz. – ok. 15 spotkań w dni robocze, 8 godz. szkoleniowych dziennie (między 8 a 15), przerwy kawowe, obiad
  3. Staż trzymiesięczny zgodny z profilem szkolenia
  4. Grupowe doradztwo zawodowe (4 x 4 godz.)
  5. Spotkanie z pośrednikiem pracy

Za udział w szkoleniu przewidziane jest  stypendium stażowe ok. 5,9 zł / godz. Stypendium stażowe wynosi ok. 1200 zł / m-c. Dodatkowo zwrot kosztów dojazdów na wszystkie zajęcia i staż oraz opłata za badania lekarskie. Ubezpieczenie uczestników.

Dla osób przewidujących zmianę miejsca zamieszkania w związku z podjęciem pracy lub jednoosobowej działalności gospodarczej przewidziany dodatkowo dodatek relokacyjny.

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dzisiaj do naszego biura: 512 032 350

Lub pobierz formularz rekrutacyjny, wypełnij i odeślij skan na adres: a.kwintal@euro-forum.com.pl

Więcej informacji:  http://projekty.euro-forum.com.pl/wsparcie-ramach-projektu-dfa/

Zapraszamy!

Możesz również polubić…