WOLNE MIEJSCE NA SZKOLENIE KONSERWATOR TERENÓW ZIELONYCH – OGRODNIK

Szanowni Państwo! Zwolniło się jedno wolne miejsce na szkolenie i staż w zawodzie Konserwator terenów zielonych – ogrodnik. Grupa rusza w Mieroszowie już 8 maja!

Jeśli lubisz projektować przestrzeń w ogrodzie, interesujesz się roślinami i ich uprawą – na pewno skorzystasz na uczestnictwie w szkoleniu i stażu a może nawet podejmiesz wymarzoną pracę w tym obszarze zielonej gospodarki!

Program realizacji wsparcia:

  1. Doradztwo zawodowe indywidualne – Indywidualne Plany Działania spotkania z doradcą zawodowym (2 x po 2 godz.)
  2. Szkolenie 120 godz. – ok. 15 spotkań w dni robocze, 8 godz. szkoleniowych dziennie (między 8 a 15), przerwy kawowe, obiad
  3. Staż trzymiesięczny zgodny z profilem szkolenia
  4. Grupowe doradztwo zawodowe (4 x 4 godz.)
  5. Spotkanie z pośrednikiem pracy

Za udział w szkoleniu przewidziane jest  stypendium stażowe ok. 5,9 zł / godz. Stypendium stażowe wynosi ok. 1200 zł / m-c. Dodatkowo zwrot kosztów dojazdów na wszystkie zajęcia i staż oraz opłata za badania lekarskie. Ubezpieczenie uczestników.

Dla osób przewidujących zmianę miejsca zamieszkania w związku z podjęciem pracy lub jednoosobowej działalności gospodarczej przewidziany dodatkowo dodatek relokacyjny.

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dzisiaj do naszego biura: 537 200 052 i umów się na spotkanie lub przyjdź do Mieroszowskiego Centrum Kultury przy ul. Sportowej 4.

Możesz też pobrać formularz rekrutacyjny, wypełnić i odesłać podpisany skan na adres: a.kwintal@euro-forum.com.pl

Więcej informacji:  http://projekty.euro-forum.com.pl/wsparcie-ramach-projektu-dfa/

Możesz również polubić…